شرکت مشاوره و سرمایه گذاری نارنجی

بازدید: 290

 سرمایه گذاری در قبرس شمالی

قبرس شمالی به لطف موقعیت استراتژیک و بسیاری از ویژگی‌های زیبا، کشوری جذاب برای سرمایه گذاران است. قبرس شمالی به عنوان یکی از زیباترین و بزرگترین جزایر مدیترانه، در بخش املاک و مستغلات نیز محبوب و پرطرفدار است. همه افراد امکان سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارند. از آنجا که کیفیت مدیریت مشاغل در سطح مطلوبی است، سرمایه گذاران می‌توانند در زمینه‌هایی مانند ساخت و فروش آپارتمان و مشارکت در ساخت و ساز سرمایه گذاری کنند. از آنجا که اقتصاد این کشور به سرعت در حال رشد است، فرصت‌های متنوعی در اختیار سرمایه گذاران داخلی و -خارجی قرار گرفته است. حتی اگر محدودیت‌های قانونی در رابطه با خرید خانه در قبرس شمالی وجود داشته باشد، همه این فرصت را دارند که یک سرمایه گذار در حوزهٔ املاک و مستغلات باشند. علاوه بر این، اجازه اقامت به سرمایه گذاران در قبرس شمالی اعطا می‌شود. این ویژگی از جمله عواملی است که سرمایه گذاران را به خود جلب می‌کند.بخش املاک و مستغلات به لطف فرصت‌های سرمایه گذاری معمولاً در قبرس شمالی پر جنب و جوش است. قبرس شمالی کشوری امن است. نرخ جرم و جنایت بسیار کم است. تمام بانک‌های ترکیه در این کشور شعبه دارند. خارجی‌ها مجاز به گرفتن وام برای مسکن هستند. دیسکوها، بارها و کازینوها مکان‌های جذاب برای کسانی است که زندگی شبانه را دوست دارند. این امکانات بیشتر در فاماگوستا و گیرنه واقع شده‌اند.سرمایه گذاری در جمهوری ترکیه قبرس شمالی در مدت زمان کوتاهی مثل ۳ سال سودآور است. طی ۳ سال گذشته در این کشور قیمت خانه‌ها بیش از پنجاه درصد افزایش یافته است. بخشهای تحصیل و املاک و مستغلات به موازات یکدیگر در این کشور رشد و توسعه یافته‌اند و افزایش تعداد دانشجویان منجر به افزایش نیاز به مسکن شده است بنابراین، حتی سرمایه گذاری دانشجویان در املاک نیز در بازه زمانی ۸ تا ۱۰ سال می‌تواند بسیار سودبخش باشد. قبرس شمالی فرصت‌های زیادی برای سرمایه گذاری فراهم می‌کند. از این رو، سرمایه گذاری‌های انجام شده در این کشور در مدت زمان بسیار کوتاهی صد در صد سود به همراه دارد. در کنار افزایش قیمت خانه‌ها در نتیجه شرایط جغرافیایی، این کشور کسانی را که مایل به سرمایه گذاری در مدیترانه هستند جذب می‌کند. به منظور خرید ملک در کشور، بهتر است از مشاوران حرفه‌ای املاک و مستغلات پشتیبانی دریافت کرده و سرمایه گذاری صحیح را در مکان مناسب انجام دهید.شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی را می‌توان شرایط خوبی تلقی کرد اما سرمایه گذاری در قبرس شمالی تنها برای افرادی که از لحاظ مالی بسیار غنی‌اند مناسب می‌باشد و این جزو مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای این افراد است. همچنین سرمایه در قبرس شمالی این پتانسیل رادارد که پس از گذشت ۵ سال به دوبرابر مبلغ اولیه تبدیل شود. سرمایه گذاری در قبرس شمالی زمانی موفق خواهد بود که با اگاهی کامل از شرایط صورت گیرد.

مناطق سودآور برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی، گیرنه، اسکله و فاماگوستا هستند. منطقه اسکله پر جنب و جوش‌ترین و جوانترین مکان قبرس شمالی است که به سرعت در حال رشد است. به خصوص منطقه Long Beach بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار می‌گیرد. در Long Beach قبرس شمالی، برخی شرایط مانند وام بدون بهره ۴۸ ماهه و پیش پرداخت ۳۰% مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. در مورد خرید آپارتمان امکاناتی فراهم شده است. به لطف این ساحل زیبا، بسیاری از گردشگران و سرمایه گذاران از خارج از کشور به این مکان جذب می‌شوند. از طرف دیگر، فاماگوستا به ویژه برای دانشگاه‌های خود شناخته شده است. فاماگوستا یک شهر بندری است و به طرز مثبتی بر اقتصاد قبرس شمالی تأثیر گذاشته است. فاماگوستا در عین حال با ساختمانهای جدید خود بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب می‌کند

شهر گیرنه محبوب ترین شهر تعطیلات است و بنابراین قلب گردشگری قبرس شمالی است. با وجود این ، بسیاری از مهاجران ، عمدتا بریتانیایی ، این شهر را برای اقامت دائم خود انتخاب می کنند. شهر گیرنه دارای زیرساخت های توسعه یافته سیستم حمل و نقل عمومی و خصوصی، و همچنین شرکت های مختلف اجاره اتومبیل ، سیستم جاده مناسب ، تعداد زیادی بیمارستان ، دانشگاه ، مدرسه و کودکستان است.

 به دلیل موقعیت باشکوه آن بین دریا و کوه ها ، گیاهان زیبا ، آب و هوای معتدل و البته گرم وآب پاک شهر گیرنه بسیار محبوب است.

بازخوردها